З початку року в Україну переказали понад $1,7 млрд - Нацбанк


Від початку 2019 року через системи переказу коштів в Україну надійшло більше $1,7 млрд в еквіваленті. Найбільше коштів переказали з США та Ізраїлю

Про це повідомляє прес-служба НБУ. Об этом сообщает panoptikon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що ця сумма на 4% менше, ніж за 9 місяців 2018 року. Таке незначне коливання Нацбанк пов’язує із сезонними факторами.

Транскордонні перекази в Україну фактично здійснювали 9 систем переказу коштів, з них 2 – створені резидентами та 7 – створені нерезидентами (4 системи з США, по 1 системі – з Грузії, Канади, Азербайджану). Лідерство за обсягами транскордонних переказів зберігають системи переказу коштів – резиденти США.

За дев’ять місяців 2019 року через системи переказу коштів в межах України переказано майже 140 млрд грн або $5,3 млрд в еквіваленті. Це на понад третину (понад 35%) більше, якщо порівняти з аналогічним періодом 2018 року.

Переважний обсяг внутрішньодержавних переказів (89%) традиційно припадає на системи, створені небанківськими установами. Найбільший обсяг переказів у межах України (понад 67%) здійснили дві системи переказу коштів – FORPOST (ТОВ "ПОСТ ФІНАНС") та Поштовий переказ (АТ "Укрпошта").


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/z_pochatku_roku_v_ukrayinu_perekazaly_ponad_1_7_mlrd_nacbank”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя