США скасовують візи для поляків

США скасовують візи для поляків
Програма надає право перебувати без віз у США до 90 днів Об этом сообщает odessa-life.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент США Дональд Трамп сьогодні, 4 жовтня, заявив, що офіційно дозволив включити Польщу до американської програми щодо скасування віз.


Про це повідомляє Reuters.


У минулому місяці Трамп заявив, що США дуже скоро запросять Польщу до програми візових винятків.


Ця програма надає громадянам країн-учасниць право в’їзду до Сполучених Штатів з метою бізнесу чи туризму до 90 днів без візи.


Раніше повідомлялось, що відсоток відмов у візових зверненнях до консульств США у Польщі вперше в історії впав нижче 3% — це необхідна умова для відповідності безвізовій програмі США.


Тим часом, президент України Володимир Зеленський пропонує скасувати візи для низки країн заради медичного туризму. Він звернув увагу на те, що наразі з України на лікування закордон їде в тричі більше людей, ніж приїжджають в Україну. Тому питання розвитку медичного туризму дуже актуальне.


Також нагадаємо, що США посилять правила отримання віз і грінкарт. Нововведення, яке висунув помічник Трампа по боротьбі з імміграцією Стівен Міллер, набирає чинності 15 жовтня. У Службі громадянства та імміграції США вважають, що захід відповідає інтересам платників податків. Відразу після оголошення правила Національний центр імміграційного права (NILC) заявив, що подасть позов про його скасування.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ssha-skasovuyut-vizi-dlya-polyakiv-630252.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя